Prijzenkast

Seizoen 2015-2016

Nederlandse Jeugd Kampioenschappen (gesloten)
Yichen Han Nederlands Kampioen categorie F-jeugd
Wendy Huang Nederlands Kampioene categorie G-jeugd meisjes, 2e plaats algemeen
Siem van Dael Nederlands Kampioen categorie D-jeugd
Yichen Han Nederlands Kampioen categorie E-jeugd

Belgische Jeugd Kampioenschappen
Stefan Beukema Belgisch Jeugdkampioen categorie -20
Thijs de Bock Belgisch Jeugdkampioen categorie -16
Jasper Beukema 3e plaats Belgisch Jeugdkampioenschap categorie -16
Daria Vanduyfhuys Belgisch Jeugdkampioene categorie -14
Daniel Dardha 2e plaats Belgisch Jeugdkampioenschap categorie -12 (gedeeld 1e)
Ramin de Cocq 3e plaats Belgisch Jeugdkampioenschap categorie -12
Igor Vanduyfhuys 3e plaats Belgisch Jeugdkampioenschap categorie -10

Vlaamse Jeugd Kampioenschappen
Japer Beukema Vlaams Jeugdkampioen -16
Fleur Swennen Vlaams Jeugdkampioene -16
Matthias Godde 3e plaats Vlaams Jeugdkampioenschap -14
Daria Vanduyfhuys 2e plaats Vlaams Jeugdkampioenschap -14 meisjes
Daniel Dardha Vlaams Jeugdkampioen -12
Constantijn Beukema 2e plaats Vlaams Jeugdkampioenschap -12
Juliette Sleurs 3e plaats Vlaams Jeugdkampioenschap -12 meisjes

Open Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak
Max Warmerdam 3e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak -25
Stefan Beukema Nederlands Jeugdkampioen Rapidschaak categorie 1996
Sam Baselmans 3e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak categorie 1999
Sourav Bhattacharjee 3e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak categorie 2000
Siem van Dael 2e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak categorie 2001
Matthias Godde 3e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak categorie 2002
Daniel Dardha 2e plaats Nederlands Jeugdkampioenschap Rapidschaak categorie 2005
Janne Allaart Nederlands Jeugdkampioene Rapidschaak categorie 2005 meisjes
Wendy Huang Nederlands Jeugdkampioene Rapidschaak categorie 2006 meisjes

Jeugdkampioenschappen Europese Unie
Daria Vanduyfhuys 2e plaats Jeugdkampioenschap van de Europese Unie, categorie -12 meisjes (7e plaats algemeen)

Open Nederlands Jeugd Kampioenschap
Jasper Beukema Open Nederlands Jeugd Kampioen categorie A-jeugd
Luuk Baselmans Open Nederlands Jeugd Kampioen categorie C-jeugd
Thijs de Bock 3e plaats Open Nederlands Jeugd Kampioenschap categorie C-jeugd
Janne Allaart Open Nederlands Jeugd Kampioene categorie D-meisjes
Yichen Han gedeeld 1e Open Nederlands Jeugd Kampioenschap categorie F (4e plaats)
2e plaats Open Nederlands Jeugd Kampioenschap categorie FGH
Wendy Huang Open Nederlands Jeugd Kampioene categorie GH meisjes, 2e plaats categorie GH algemeen

Teamkampioenschappen
2e plaats Nederlands Jeugd Club Kampioenschap C-jeugd,
team: Jasper Beukema, Sjoerd van Roon, Charlie Tang, Thijs de Bock, Fleur Swennen, Juliette Sleurs

prijzenkast